O serwisie | Dołącz do nas | Reklama | Regulamin | Twoja poczta
Strona główna >> Administrator - Extrema >> Aktualności
Strony : 1 2

Rozdajemy banery za darmo

2008-03-06 14:51:45 | Autor: Administrator - Extrema

Kliknij aby powiększyć
Aby promować działalność osp na naszym terenie oferujemy całkowicie za darmo na okres miesiąca wypożyczenie pięciu banerów w romiarze 0,5 m x 2 m. Banery te reklamując ostronę osp reklamują także Waszą działalność. Z możliwości tej skorzystało już OSP Kostrze i OSP Tyniec. Zapraszamy do podjęcia współpracy inne jednostki. - więcej.

Nowe tematy na forum

2008-03-06 11:02:21 | Autor: Administrator - Extrema
Cały czas nasz serwis się rozwija. Dziękujemy wszystkim którzy pracują nad uaktualnianiem informacji. Bez Was ten serwis nie rozwijałby się tak szybko. Szczególne podziękowania dla Pana Prezesa Wojciecha Ruśniaka (OSP Kościelniki) oraz dla Pana Łukaz Balona (OSP Kostrze) za ogromne zaangażowanie. - więcej.

Straż miejska patrzyła jak płoną dzwony

2008-02-13 12:43:15 | Autor: Administrator - Extrema

Kliknij aby powiększyć
Pożar zaczął się tlić po południu w jednym z dzwonów do segregacji śmieci na osiedlu Bohaterów Września w Krakowie. Spłonęły wszystkie pojemniki, a wystarczyłoby, aby strażnicy miejscy, którzy zauważyli dym, użyli gaśnicy samochodowej... - więcej.

Groźny pożar w północnej części Rzeszowa

2008-02-05 14:19:03 | Autor: Administrator - Extrema

Kliknij aby powiększyć
Spłonął magazyn wykładzin przy al. Wyzwolenia. Nad miastem przez kilka godzin unosił się kilkumetrowy słup toksycznego dymu. Ogień gasiło kilkanaście jednostek straży pożarnej. Wokół fabryki są domki jednorodzinne, straż ewakuowała z nich mieszkańców. - więcej.

Zwiększamy funkcjonalność strony Ochoniczych Straży Pożarnych

2008-02-01 12:15:13 | Autor: Administrator - Extrema
Strona Ochotniczych Straży Pożarnych systematycznie się rozwija. Wkrótce pojawi się aktywne kalendarium, forum strażackie. Już wkrótce Ochotnicze Straże Pożarne z rejonu Krakowa otrzymają szczegółowe informacje dotyczące propozycji współpracy. Chcemy podkreślić że nasza oferta umieszczenia informacji dotyczących Twojej jednostki OSP na osp.krakow.pl jest całkowicie bezpłatna. - więcej.

Strony : 1 2

Poczta w domenie osp.krakow.pl
Nasze twarze:
Brak danych

Przydatne linki:
Rozkład jazdy MPK
Kina w Krakowie
extrema © 2007
fotografia ślubna, wizytówki, zaproszenia ślubne, pieczątki, fotoksiążki, fotoalbumy, nadruki, gadżety