O serwisie | Dołącz do nas | Reklama | Regulamin | Twoja poczta
Strona główna >> Co? Gdzie? Kiedy? >> Aktualności
Strony : 1 2

Ferie Zimowe

2014-01-23 14:25:54 | Autor: Co? Gdzie? Kiedy?
Wielkimi krokami zbliżają się długo wyczekiwane - szczególnie przez dzieci - ferie zimowe. Warto pomyśleć o wypoczynku dla siebie i swych pociech w miejscu wygodnym, a przede wszystkim bezpiecznym. Oddając się zimowym zabawom nie zapominajmy o zdrowym rozsądku i podstawowych zasada bezpieczeństwa. - więcej.

Posiedzenie ZOP ZOSPRP

2008-04-12 12:06:32 | Autor: Co? Gdzie? Kiedy?

Kliknij aby powiększyć
Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Krakowie zaprasza członków Zarządu Powiatowego oraz Prezesów Zarządów Gminnych, Miejsko-Gminnych na posiedzenie, które odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2008 roku o godz. 15.00 w sali konferencyjnej na I piętrze Komendy Miejskiej PSP w Krakowie, ul. Westerplatte 19. - więcej.

Jubileusz 135 - lecia powstania Krakowskiej Straży Pożarnej

2008-04-03 22:56:40 | Autor: Co? Gdzie? Kiedy?

Kliknij aby powiększyć
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie uprzejmie informuje, iż dnia 10 maja 2008 roku na Rynku Głównym w Krakowie organizowany jest Jubileusz 135 - lecia powstania Krakowskiej Straży Pożarnej - więcej.

Konkurs WUS

2008-03-19 20:40:42 | Autor: Co? Gdzie? Kiedy?

Kliknij aby powiększyć
ZOSP RP WUS organizuje konkurs " Bezpieczny Strażak, spokojne życie mieszkańców gminy", który kierowany jest do Urzędów Gmin w całym kraju. Konkurs ma na celu zwiększenie świadomości osób odpowiedzialnych za wyposażenie strażaków OSP oraz kompleksowe zabezpieczenie strażaków idących do akcji ratowniczo-gaśniczej w środki ochrony indywidualnej -ubrania specjalne-ochronne , kominiarki i rękawice ,a także umiejętny dobór odzieży do sytuacji, w jakiej może znaleźć się strażak ochotnik. - więcej.

Sześcioletni podpalacz

2008-02-26 20:22:42 | Autor: Co? Gdzie? Kiedy?

Kliknij aby powiększyć
Wczoraj w jednej z podłukowskich miejscowości doszło do groźnego pożaru. Spaleniu uległy dwie stodoły, a znajdujący się w sąsiedztwie budynek mieszkalny został poważnie uszkodzony. Jak ustalili policjanci, sprawcą pożaru jest 6 - letni chłopiec, który bawił się zapałkami. W obawie przed konsekwencjami swojego czynu nieletni podpalacz uciekł do pobliskiego lasu. - więcej.

Strony : 1 2

Poczta w domenie osp.krakow.pl
Nasze twarze:
Brak danych

Przydatne linki:
Rozkład jazdy MPK
Kina w Krakowie
extrema © 2007
fotografia ślubna, wizytówki, zaproszenia ślubne, pieczątki, fotoksiążki, fotoalbumy, nadruki, gadżety